ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
پنجشنبه، 9 بهمن 1393 01:42
تبلیغات

عكس ‌هاي جذاب خبري روز

منظره نورباران موزه راينيك كراكوو در ميدان قديمي شهركراكوو در لهستان.

صحنه رقابت لوئيس هميلتون و ميشائيل شوماخر رانندگان برجسته فرمول يك جهان در جريان مرحله تعيين خط گراندپري فرمول يك سنگاپور در پيست مارينا بي در بيست و پنجم سپتامبر.

صحنه تاسف‌آور جسد يك فيل كه بر اثر برخورد قطار در ناحيه جايلپايگوري در بنگال غربي در هند جانش را از دست داده است. هفت فيل در اثر برخورد با قطار كشته شده و يك فيل نيز به شدت مجروح شد.

محمد بداوي واليباليست مصري در حال زدن اسپك و سه واليباليست تيم ملي ايران در حال دفاع در دور نخست رقابتهاي قهرماني جهان واليبال مردان در شهر ميلان ايتاليا. تيم ايران در يك ديدار ضعيف با نتيجه 3 بر صفر از مصر شكست خورد.

تظاهراتي در كار نيست بلكه مردم پكن در روز بيست و پنجم سپتامبر در بيرون فروشگاه اصلي اپل صف بسته‌اند تا بتوانند جزو نخستين افرادي باشند كه هنگام عرضه آيفون نسل 4 صاحب آن مي‌شوند.

تصويري زيبا از رقابتهاي اسب سواري لكسينگتون در ايالت كنتاكي در روز بيست و پنجم سپتامبر و نمايش آلخاندرو روبرتو گونزالس باراگان سواركار مكزيكي.

سايه مسلسل سنگين در يك هليكوپتر شينوك ارتش آمريكا كه در روز بيست و پنجم سپتامبر بر فراز كابل پرواز مي‌كند.

يك جفت شير نر و ماده در باغ وحش گريفيث پارك شهر لس‌آنجلس.

يك مرد فيليپيني به همراه كودك خردسالش روي تخته چوبي كه به جاي قايق استفاده مي‌كند از كانال فاضلاب يك زاغه‌نشين مانيل براي جمع كردن اشياي قابل بازيافت عبور مي‌كند.

کد خبر:63406 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال