ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
جمعه، 10 بهمن 1393 01:52
تبلیغات

اسامی کامل بازیکنان استقلال اعلام شد

مسئولان باشگاه استقلال در شرایطی اسامی بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه برای حضور در لیگ برتر را اعلام کردند که نام سیدمهدی سیدصالحی که از لیست این باشگاه خارج شده بود در آخرین لحظه به لیست قبلی اضافه شد.

به گزارش شبکه ایران، محمد سررشته‌داری مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال با اعلام این مطلب گفت:دلیل اینکه نام سید مهدی سید صالحی دوباره به فهرست استقلال وارد شد این بود که در صورتی که نام سیدصالحی از فهرست استقلال در فصل نقل و انتقالات خارج می‌شد در نیم فصل هم نمی‌توانستیم او را به فهرست اضافه کنیم.

وی ادامه داد: به همین دلیل و با پیشنهاد پرویز مظلومی و موافقت علی فتح‌الله زاده نام این بازیکن در فهرست تیم وارد شد.سید صالحی مصدوم است اما احتمالا در نیم فصل دوم می‌تواند به تیم کمک کند و به میادین بازگردد.

مسئولان باشگاه در آخرین روز نقل و انتقالات لیست اسامی خود را تحویل هیئت فوتبال استان تهران دادند.

وحید طالب لو، محمد محمدی، فریدون رضایی، حنیف عمران زاده، امیر حسین صادقی، بیژن کوشکی، هادی شکوری، پژمان منتظری، جواد شیرزاد، مهدی امیرآبادی، فرهاد مجیدی، مجتبی جباری، محسن یوسفی، کیانوش رحمتی، فیلیپ آلوز دسوزا، آندره لوئیز، امیدرضا روانخواه، ایمان مبعلی، فرزاد آشوبی، آرش برهانی، میلاد میداودی، دوس سانتوس، مهرشاد مومنی، احسان پیرهادی، مجتبی محبوب مجاز، یعقوب کریمی، توحید غلامی ، سیدمهدی سیدصالحی و فردین عابدینی بازیکنان استقلال برای حضور در رقابت های لیگ دهم هستند که در بین آنها نام 3 بازیکن زیر 23 سال و 4 بازیکن زیر 21 سال دیده می شود.

ایمان صادقی دروازه بان جوان استقلال که همراه تیم ملی جوانان در اردوی آلمان حضور دارد، دیگر بازیکنی بود که به دلیل شرکت نکردن در تمرینات نامش از لیست اسامی آبی پوشان کنار گذاشته شد.

* لیست سایر تیم ها پس از اعلام رسمی باشگاه‌های مربوطه منتشر خواهد شد.
 

کد خبر:55738 -
نظرات کاربران
شیما

استقلال محبوب دلهاست


دانیال

پرسپلیس دسته سه هم بره باز از استقلال جلو تره

پاسخ
ساسان

استقلال سرور همه ی دنیاست


مینا

استقلال سرور پیروزی


جاستين

استقلال بهترن تيمه


گلبول ابي

عاشقتم استقلال


مجید

شیما جون تر زدی با این جملت .فقط استقلال سوراخه


هیدی

استقلال محبوب هرچه دله


آیدا

استقلال سرور جهانیان