ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
چهارشنبه، 8 بهمن 1393 15:31
تبلیغات

پیش بینی مهدی هاشمی از حمله آمریکا به ایران!

مهدی هاشمی که در انتخابات ریاست جمهوری نهم رئیس ستاد انتخاباتی پدرش را بر عهده داشت پس از مناظره تلویزیونی پدرش در شبکه جام‌جم، حمله نظامیان آمریکایی به ایران را پیش‌بینی کرده بود.

به گزارش شبکه ایران،‌ محمد حسین فرهنگی، عضو هیئت رئیسه مجلس،‌ در جلسه هفتگی جامعه انجمن‌های اسلامی و اصناف بازار به تبیین سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران پرداخت و اظهار داشت: قطعنامه شورای امنیت علیه ملت ایران با فشار و لابی آمریکا به تصویب رسیده است؛ چرا که نفس تصویب قطعنامه برای فشار سیاسی از محتوای اقتصادی برای آمریکایی‌ها بیشتر اهمیت داشت.

نماینده مردم تبریز در ادامه گفت: مساله قطعنامه و تحریم‌ها علیه ملت ایران از سال‌های قبل نیز وجود داشته به طوری که در انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری بنده به اتفاق فرزند آقای هاشمی که ریاست ستاد انتخاباتی او را نیز به عهده داشت، بعد از مناظره تلویزیونی در شبکه جام‌جم و هنگامی که در دفتر مدیر شبکه بودیم، فرزند هاشمی به صورت جدی اذعان داشت که حتی اگر آقای هاشمی هم رای بیاورد، باز هم صدور قطعنامه و تحریم پابرجا است.

بر پایه گزارش فارس، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: فرزند آقای هاشمی حتی حمله نظامی علیه ایران را در آن زمان پیش‌بینی می‌کرد ولی عنایت الهی و حضور مردم قهرمان ایران در صحنه و هدایت‌های ارزشمند و بسیار سنجیده مقام معظم رهبری مجموعاً مانع از اجرای کامل این نوع قطعنامه‌ها و به تعویق افتادن آنها شد.

فرهنگی با اشاره به رویکرد برخی از نیروهای انقلاب که در برابر مواضع به حق جمهوری اسلامی علیه غرب ایراد می‌گیرند، افزود: دوستان انقلاب با ایراد به این موضوع که چرا در برابر دشمنان مواضع تند گرفته و نظام اسلامی با شدت در صحنه‌های بین‌المللی ظاهر می‌شوید، موجب خوشحالی مخالفان جمهوری اسلامی می‌شوند.

 

کد خبر:55614 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران
......

امریکا غلط می کند ما تازنده ایم رزمنده ایم . فدایی رهبر


خليج فارس رو قبرستون آمريكاييها ميكنيم


زهرا

سلام همونطور که امام خمینی (ره)گفت ما هم میگیم امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند سی ساله داره تهدید میکنه اینم روش تا خدارو داریم غم نداریم


جانم فدای رهبر

آمریکا حمله به ایران را تو خواب نمی تونه تصور کنه چب برسه به بیداریش رهبرم غصّه نخور ، ما جانمون فدای اسلام و رهبرمون میشه و آمریکا هیچ غلطی نمی تونه بکنه فداییان رهبر


ماییم و نوای بی نوایی/ بسم الله اگر حریف مایی


یار

تا رهبر و اقامون امام زمان رو داریم اسلام و ایران پابرجاست


مصطفی

تا زمانی که ایران دانشجویان غیوری مثل ما داره امریکا عددی حساب نمیشه. مرگ بر امریکا درود بر ایران سربلند


سمانه

امریکا هیچ غلطی نمی کند ما تا زنده ایم جونمونو فدای ایران اسلام و رهبرمان می کنیم .

دوشنبه، 28 تير 1389

4:49:51 PM