ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
دوشنبه، 6 بهمن 1393 15:50
تبلیغات

ديدار سيد حسن خميني با سران فتنه

انتشار تصاویری از عروسی پسر محسن میردامادی که در آخرین شب اردیبهشت 89 برگزار شده است، از حضور سید حسن مصطفوي در این مراسم در کنار سران فتنه حكايت مي‌كند.

به گزارش رجانیوز، برخی سایت های ضد انقلاب حامی موسوی که در خارج از کشور مدیریت می شوند، اقدام به انتشار عکس‌هایی از این مراسم كرده‌اند که به وضوح حضور سید حسن مصطفوي در کنار موسوی، کروبی، محمدخاتميو موسوی خوئینی ها را نشان می دهد اما همزمان برخی دیگر از سایت های حامی اصلاح طلبان ترجیح داده اند با انتشار عکس های دیگری از این مراسم که حضور سید حسن مصطفوي در آن ها نشان داده نمی شود، به تصاویر منتشر شده از سران فتنه اکتفا کنند و تاکیدی بر دیدار سید حسن مصطفوي باآنها نداشته باشند.

کد خبر:50799 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران

نواده روح الله سید حسن نصراللهرهام محجوب

بيطرفانه عرض ميكنم ....... دنيا در حال تحول است و شما ها ................ اصلاحات تنها اميد كشورهاست قدرش را بدانيد


حجت فداي رهبر

وصيت حاج احمد پيروي ازولايت


اساعیل

خدا مبارک کند


شثب

پسرنوح بابدان بنشست خاندان نبوتش گم شد

پاسخ

صدافسوس


فاطر

بصیرت یعنی این که بدانیم شمری که سر امام حسین ع را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت . (مقام معظم رهبری ).


نظری

امام خمینی کجا سید حسن کجا حیف از امامی که یادگاری به جایش بماند با تفکری غیر از امام عزیز تا جان داریم از ارمانهای امام و رهبرمان دفاع خواهیم کرد ./

شنبه، 1 خرداد 1389

4:13:32 PM

همزمان برخی دیگر از سایت های حامی اصلاح طلبان ترجیح داده اند با انتشار عکس های دیگری از این مراسم که حضور سید حسن مصطفوي در آن ها نشان داده نمی شود، به تصاویر منتشر شده از سران فتنه اکتفا کنند و تاکیدی بر دیدار سید حسن مصطفوي با آنها نداشته باشند.