ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
دوشنبه، 6 بهمن 1393 07:47
تبلیغات

روزآنلاین: حمیده خیرآبادی در محاصره نیروهای اطلاعاتی دفن شد!

یک سایت ضدانقلاب مدعی شده که محل تدفین حمیده خیرآبادی، بازیگر سرشناس تلویزیون و سینمای ایران در محاصره نیروهای وزارت اطلاعات بوده است.

به گزارش شبکه ایران، پس از آگاهی مردم از اهداف ضدانقلاب و فتنه‌گران و سپس ریزش شدید حامیان این جریان، سران خارج‌نشین و رسانه‌های این جریان که از ادامه رویکرد ماه‌های گذشته و تولید متعدد اخبار تحریک آمیز بازمانده‌اند، به انتشار مطالب و موضوعات خنده‌داری روی آورده‌اند.

سایت "روزآنلاین" که با همکاری تعدادی از فعالان مطبوعاتی اصلاح‌طلب که اکنون در خارج از کشور زندگی می‌کنند اداره می‌شود، مدعی شده که محل تدفین حمیده خیرآبادی، بازیگر سرشناس تلویزیون و سینمای ایران در محاصره نیروهای وزارت اطلاعات بوده است!

نویسنده این مطلب، در ادامه این ادعای بامزه پای نیروی انتظامی را هم وسط کشیده است: "افراد یگان ویژه که برای کنترل بهشت‌زهرا دراین گورستان مستقر شده بودند، لباس فرم پلنگی به تن داشتند؛ همان لباسی که در طول چند ماه پس از انتخابات، از تن آنها بیرون نیامده است"!

البته نویسنده این مطلب درباره علت حضور ماموران امنیتی و انتظامی در این مراسم توضیحی نداده است اما بنابر مطلبی که این سایت چند روز پیش منتشر کرد، بعید نیست که محاصره امنیتی و نظامی بهشت زهرا هم از ترس روزآنلاین و هوادارانش باشد!

این سایت که پیشینه طولانی مدتی در ارائه اخبار و تحلیل‌های عجیب و بامزه دارد، اخیرا سخنان رئیس جمهور درباره لزوم کاهش جمعیت پایتخت را "تدبیر ویژه امنیتی" و از ترس آشوبگران دانسته بود.

روزآنلاین چند روز پیش هم به قلم "رضوانیه" که چندماهی است همکاری خود را با یک روزنامه پرآگهی داخلی قطع کرده و به آمریکا پناهنده شده، در مطلبی جالب نوشت: "اگر کسی ریش بلند داشته باشد و یقه پیراهنش را ببندد و انگشتر عقیق در انگشت کند و پیشانی‌اش کمی کدر باشد، نه توسط پلیس راهنمایی جریمه می‌شود، نه در صف بانک می‌ایستد و نه کسی جرئت دارد حرفی به او بزند!"

به نظر می رسد انتشار چنین اخباری بیش از آنکه به منظور شوک واردن کردن برای احیای جریان آشوبگر باشد، ناشی از توهم است.

کد خبر:48528 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسالچهارشنبه، 1 ارديبهشت 1389

11:38:01 AM