ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
شنبه، 11 بهمن 1393 10:30
تبلیغات

چه کسي بيانيه‌هاي منتظري را مي

اعلامیه‌ها و استفتائات منتسب به آقای منتظری در حالی طی روزهای اخیر در تقویت ادعاهای غیرمستند ناکامان انتخابات دهم منتشر می‌شود که چند ماهی از بیماری شدید وی می گذرد و او با اختلالات شدید حافظه مواجه است.

به گزارش رجانیوز، پزشکان و همه افرادی که منتظری را دیده‌اند تأکید می‌کنند وی تعادل ندارد و حافظه‌اش دچار مشکل شدید شده است، به‌طوری که گاهی اطرافیان نزدیک خود را نیز نمی‌شناسد.

بنا بر این گزارش، ملاقات‌های عمومی آقای منتظری به‌منظور جلوگیری از آشکار شدن این مسئله تعطیل شده و حتی دوستان نزدیک وی هم برای دیدار با او مشکل دارند.

با این حال، در ایام انتخابات و رخدادهای پس از آن، به صورت مکرر، فتاوایی به‌نام آقای منتظری در برخی رسانه‌های داخلی و خارجی منتشر شد.

در این زمینه خبرنگار ما کسب اطلاع کرد محسن کدیور که هم‌اکنون در خارج از کشور به‌سر می‌برد، به همراه یکی از پسران آقای منتظری، نقش اصلی را در تنظیم این فتاوا و بیانیه‌ها، استفاده از مُهر آقای منتظری و انتشار آن‌ها از طریق رسانه‌های ضدانقلاب برعهده دارند و عملاً نقش منتظری را در حد یک عنصر دست چندم سیاسی پایین آورده‌اند.

کد خبر:32611 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران
مهندس

ظاهرا مرده منتظری هم به دردشون می خوره!


پس شما هم به مهم بودن نقش ایشان معترفید


ببخشید منتظری کیه؟


بیانه دادن شیخ ساده لوح که تاثیری ندارد حالا چه هوشیار باشد چه نیمه هوشیار


اصلا منتظری ارزش بحث داره که برای اون وقت میزارین


غافل

از کجا معلوم گفته شما درست باشه؟!


اصولا آدمهاي اين تيپي مرده شون به درد مي خوره نه زنده و عاقل


غافل

از کجا معلوم گفته شما که ایشان آلزایمر دارند درست باشه؟!


زنده و مردش بازیچه دست ضد انقلاب شده. کاش قدر خودشو میدونست واطرافیانشو پالایش میکرد


شب دراز است وقلندر بیدار. آقای منتظری همان کسی است که با نامه هایش خواب از چشمان امام(ره) میربود از زنده ایشان هم انتظار چندانی نیست!


محمد

اگرصحبتهای شماصحیح است مصاحبه ای ازایشان راپخش کنید


جواد حجتي

اين اختلال حواس و مشكل حافظه را با ساده لوحي معظم له هم جمع كنيد چه معجوني مي شود


همه مخالفان شما يا خس وخاشاك هستند يابي حافظه ونامتعادل


منتظری! منتظری؟ منتظر باش!


ه.نصیری

عاقبت فاصله گرفتن از ولایت این است-عاقبت پاک نکردن دفاتر از نا اهلان این است.


اتفاقا مهره سوخته به هيچ دردي نميخوره و حتي خطري هم براي مردم وانقلاب اسلامي نداره حتي اگر از جنازه اش هم استفاده كنند . ولي فقيه زنده و عادل و ... نياز است كه در حال حاضر نيز اين مملكت داراي يك چنين ولي فقيهي هست .


یزدانی

هر وقت یادم به کتاب سرگذشت مفصل منتظری میفتد (که خودش تعریف کرد) حسابی دلم میسوزه که این بنده خدا چقدر از سادگیش ضربه خورد و الآن در بدترین شرایط اخروی و دنیوی به سر میبره. او امام را آزار داد. همیشه باید دعا کرد که خدا ما را از این سرنوشتها محفوظ دارد.


احمد

آقای منتظری اون زمانی هم که اختلالات شدید حافظه نداشت عقلش به این مسائل نمیکشید و مدام به دهن اطرافیانش نگاه می کرد چه به حال که ....


راهرواحمدی

منتظری که چند سال پیش به دیار باقی شتافته !!! برای این بابا باید گفت : الفاتحه


بنده خدا

ا... ما فکر می کردیم اشخاص دیگری دچار اختلال حواس و مزاج و رفتار و گفتار و ... شدند. خوب شد ما رو روشن کردید.


نقش ایشان حتما به درد خراب کاری می خوره اینو که همه می دونند


مرگ بر ضد ولايت فقيه....


مهدی

یادتون باشه که ایشون قبل از خیلی از بزرگان کنونی آیت الله العظمی بوده اند و حضرت امام هم در نامه 8/1/68 به این موضوع که از لحاظ فقهی ایشان در درجه بسیار بالایی قرار دارند اشاره فرموده اند. ایشان از کلیه علمای قم از لحاظ علمی و فقهی والاتر و برتر هستند


همه این ها که گفته اید کذب است .


حیدر

من از طرفداران احمدی نژاد هستم ولی لطفا ادب را رعایت کنید گیریم که ایشان بد ولی احترام ایشان به عنوان یک روحانی واجب است


متاسفم برای این ایت الله قدیم و ساده لوح اکنون .


حسين جارچي

هرچه كمتر شودفروغ حيات رنج را جانگدازتر مي بينم سوي مغرب چو رو كندخورشيدسايه ها را درازتر ميبينم


منتظری نزدیک به 30 ساله که ملعبه دست دیگرانه. روح امام شاد که به او گفت "چون بسیار ساده لوح هستید در مسائل سیاسی اظهار نظر نکنید.../!"


شیخهای ساده لوح زمان حال رو ول کردین به شیخ ساده لوح 20 سال پیش چسبیدین.


محمد

این قدر ارزش روحانیت را پاپین نیاورید. قبح توهین و تمسخر مراجع سالخورده را از بین نبرید.بگذارید خود روحانیت در رابطه به تخلفات روحانیون واکنش نشان دهند.از این همه علمای قم یکی شان پی به اختلال خافظه ایشان نبرده است که بیانیه و اظهار نظری در این زمینه کند.؟


م.ح.م

اول بگم كه من از نظر سياسي با آقاي منتظري مخالفم . اما بعد هرگز به خودم اجازه نمي دم اينجور كه آقايان درباره ايشان حرف مي زنند درباره ايشون حرف بزنم . خوبه ادب گفتگو با ايشون رو از امام ياد بگيريم در همان نامه آخر و نيز نامه عزل ايشان از سمت قائم مقامي . برخي از ما فقط بلديم شعار بديم .


امام بزرگوارمون ساليان سال پيش چه ديد عميقي داشت كه ايشون رو از سر دلسوزي از دخالت در سياست منع كرد مي دونست ايشون بيشتر ازشون سؤاستفاده مي شه تا استفاده


حمید

اساسا ایشان هیچ وجهه سیاسی ندارد که بخواهد عنصر دست چندم بشود. آقای منتظری فقط یک وجهه فقهی و علمی داشت که با آن همه خرابکاری سیاسی و تاثیرپذیری نظرات فقهیش از القائات دیگران آن هم از دست رفته محسوب می شود.


اگر منتظري توصيه هاي حضرت امام (ره)را اويزه گوش ميكرد امروز به عنوان يكي از مراجع بزرگ مطرح بود افسوس كه سادگي ايشان با خناسي اطرافيانش عجين گرديد.


تقدیر سرکرده گروهک تروریستی منافقین از صدور بیانیه های منتسب به منتظری در پی انتشار بیانیه های موهنی که با امضای حسینعلی منتظری توسط رسانه های وابسته به سازمان جاسوسی امریکا و ‏وزارت خارجه انگلیس انتشار یافت، سرکرده سازمان تروریستی منافقین ضمن آروزی طول عمر و سلامت برای وی در ‏راستای آنچه وی آن را ادای وظیفه خوانده، از صدور این بیانیه ها تقدیر کرد و خواستار افشاگري منتظری عليه نظام ‏جمهوري اسلامي قبل از رسيدن اجلش شد. ‏ در این بیانیه که توسط رسانه های نزدیک به گروه تروریستی منافقین انتشار یافته، عزل منتظری توسط امام خمینی رحمت ‏الله علیه به خاطر حمایت از منافقین، بالاترین سرمایه دنیوی و اخروی او خوانده شده است.‏


رضا

خداوند عاقبت همه ما را ختم به خير كند .والله با رصد ومراجعه به حوادث انقلاب بد جوري اين دعا را اين روزها زمزمه مي كنم.


سیاوش

راستی کسی میدونه, ابوموسی اشعری آخرش چی شد؟


این بنده خدا دل پاکی داشت واییییییییییی از اطرافیان. امید آنکه برخی عبرت گیرند


لعنت خدا بر درغكو و دروغ


خس و خاشاک

به طور کلی بی خود کردید منتظری پایه صندوق رای حرف زد و من مطمئنم هوش حواسیش از مدیر وبلاگ شما که بیشتر بود


قبلاایشان چیزهایی می نوشت و به هیچ وجه اجازه نمی داد کسی چیزی از طرف وی بنویسد و دستخطش را می داد که اسکن کنند ولی اخیرا مطالب وی تایپی است که نشان می دهد که واقعا این کار او نیست. یکی از کاربران خواستار پخش مصاحبه او را کرده از رجا نیوز تا ثابت بشود که این سایت راست می گوید در حالی که در همین گزارش آمده که حتی نزدیکانش هم حق ملاقات با وی را ندارند و اختلال حواس هم که دارد.


اگه مرديد اين رو منتشر كنيد.من از اهالي استان اصفهان هستم و همين 3هفته پيش به ديدار ايشان رفتم.اگر باور نمي كنيد شبهاي چهارشنبه به بيت معظم له برويد تا ببينيد چطور در اين سن و سال هنوز اخلاق و فقه بيان ميكند.


برای شیخ ساده لوح

السلام علی یوم الموت شیخ «...»!


بهنام

این حال و روز کسی که دل امام( ره) را آزار داد.ان شاا... کسای که دل رهبری عزیز رو ازردن به این حال و روز و بدتر از این بیفتند


حمید

شما که همتون از خیلیا بیشتر می فهمین بگین 2*2 چند تا می شه ؟ همتون که ریاضی خوندین همتونم نخبه این خدا به دادتون برسه که همه رو دیوانه فرض کردین خودتون عاقل !!!!!


سعید

رسم شما بی معرفت های بی ریشه همیشه همین بوده که کسانی رو که مجیز گوی شما و نوستالژیای با شکوهتون هست خیلی مشمئز کننده تا عرش بالا میبرید و حداقل احترام محاسنی رو که با اسلام سفید شدن نگه نمی دارید . من هورا کش کسی نیستم برادرا ، ولی آیت الله منتظری حتا اگر موافق یا مخالف باشه ؛ درست نیست که چند تا جوان بی اطلاع از فقه مثل خودم بهش بی احترامی کنن . حتی ابا دارید که قبل از اسمشون آقا بیارید . خاک پاشیدن روی آفتاب بیشتر از اینکه آدم رو ناراحت کنه ، خیلی رقت باره ، خدا هممون رو هدایت کنه


باید از این وقایع درس عبرت بگیریم، چه بسیار افرادی که سال ها در خدمت نظام و انقلاب بودند اما با گذر زمان حب مال و جاه و مقام آن ها اینگونه به قهقرا برد. خدا همه مان را عاقبت به خیر کند.


منتظري كسي است كه امام (ره) در نامه اي بعد از گلايه از او گفته بودند: "من بعداز خدا با مردم خوب و شريف و نجيب پيمان بسته ام كه واقعيات را در موقع مناسبش با آنها در ميان بگذارم تاريخ اسلام پر است از خيانت بزرگانش به اسلام سعي كنيد تحت تاثير دروغهاي ديكته شده كه اين روزها راديوهاي بيگانه آن را با شوق و شور و شعف پخش مي كنند نگردند. از خدا مي خواهم كه به پدر پير مردم عزيز ايران صبر و تحمل عطا فرمايد و او را بخشيده و از دنيا ببرد تا طعم تلخ خيانت دوستان را بيش از اين نچشد. ما همه راضي هستيم به رضايت او، از خود چيزي نداريم هرچه هست اوست" منتظري ميرود و مسئول اعمال خود است ما بايد عبرت بگيريم و از خدا بخواهيم: اللهم ثبت قلبي علي دينك


عادل

اینها آرزوی شماست که بر زبان آورده اید و نه واقعیت.


نوریان

انشاءالله آقای منتظری اطرافیان نابابش را طرد نماید.


آقای غافل اگه اینقدر پیگیریت خوبه بهتره سالتولد آقای منتظری رو بررسی کنی اونوقت میفهمی با اون سن و سال ایشان تاحالا باید7 کفن پسونده باشن چه برسه به اینکه آلزایمر داشته باشه


هاشمي محمودي

آقاي منتظري چه انوقت كه سالم بود و چه حالا كه حافظه او كار نمي كند هيچوقت حرف خودش نبود و حرفي هم كه ميزد حرف اطرافيان نا اگاه و ناباب او بود و فتواي ديروز و امروز او همه بي ارزش است


بینا

خدا همه مارا از لغزش دور گرداند و همه مارا عاقبت به خیر گرداند ایشان که روزی قائم مقام رهبری بودند در زمان حضرت امام ره به این روز افتادن جهت اطلاع دوستان و اشنای با اشتباهات ایشان در طول ایام پس از انقلاب بهتر است به روزنامه کتب و نشریاتی که در ان زمان درباره باند مهدی هاشمی برادر دامادشان ارجاع میدهم و بدانید بهترین گواه و شاهد تاریخ است خداوند ازایشان راضی باشد و ایشان را عاقبت بخیر گرداند اما درخصوص بیماری الزایمر ایشان که حتمی است بنده اطلاع موثق دارم


سايت چپي يه چيز ميگه راستي يه چيز حالا از كجا معلوم كه هر كودوم درسته

دوشنبه، 22 تير 1388

12:46:26 PM

اعلاميه‌ها و استفتائات منتسب ب