ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
چهارشنبه، 8 بهمن 1393 07:41
تبلیغات

بيات زنجاني:براي زمين زدن احمد

اسدالله بيات زنجاني در گفت و شنود با يک رسانه بيگانه ضمن متهم کردن دکتر احمدي نژاد به خيانت به مردم(!)، از اصلاح طلبان خواست تا براي زمين زدن وي در انتخابات سال آينده با هم متحد شوند!!

به گزارش رجانيوز، روزنامه ي "فايننشال تايمز دويچه لند" به نقل از اسدالله بيات زنجاني مدعي شد: احمدي نژاد مطابق خواست مردم عمل نمي کند(!) .

بيات در يک حمله ي تخريبي شخصي،مستقيم و نامعمول ادعا کرد: "احمدي نژاد يک خطر عمده و جدي است ."(!)

اسدالله بيات زنجاني همچنين در گفتگو با اين رسانه بيگانه ، بدون ارائه هيچ سند و شاهدي و صرفا بر اساس کلي گويي ،دولت نهم را به نقض قانون(!) ، تعدي جدي به آزادي هاي موجود(!) و قدرتمند کردن غيرقانوني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي(!!)متهم کرد.

گفتني است طي روزهاي گذشته حملات تخريبي رسانه هاي بيگانه عليه دولت نهم ابعاد گسترده اي به خود گرفته است.

کد خبر:15782 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران
محمد بيات

بسمه تعالي اذا فسد العالم فسد العالم براي خود متاسفم كه ايشان هم نام من است


سرباز

اين بيات راستي و چپ شده ديروز و مشاركتي امروز،همان روحاني نمايي است كه تا آستانه خلع لباس و بخاطر برخي مباحث مالي !!!در خطر بود و احتمالا مفتوح كردن كمي از پرونده گذشته ايشان براي افكار عمومي لازم باشد! ظاهرا گمان كرده پس از 15 سال مردم فراموشكار شده اند وليكن زهي خيال باطل! از اين روحاني نما بيش از اين نبايد توقع داشت.


هدایت اشتری

چرا برای نابودی اژدهای هفت سر که احمدی نژاد اعلام کرده این حضرات متحد نمیشوند


در پی انتشار گزارشاتي مشابه يكديگر توسط چند خبرگزاری داخلی منتسب به جريانهاي سياسي و روزنامه کیهان پیرامون گفتگوی مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی بیات زنجانی(مدظله) با یک رسانه آلمانی، به استحضار عموم خوانندگان اين اخبار مي‌رسانيم: 1. مصاحبه خبرنگار روزنامه فایننشال تایمز آلمان با مرجع عالیقدر حدود سه هفته پيش با درخواست رسمی و پس از طی تشریفات قانونی با حضور نماينده وزارت ارشاد، در دفتر معظم‌له انجام پذیرفته و متن کامل آن در دفتر موجود است. 2. موضوع اصلي آن مصاحبه نامه حضرت آيت الله العظمي بيات به سران اصلاحات (آقایان هاشمی رفسنجانی، خاتمی و کروبی) پيرو ردّ صلاحيت برخی نامزدهای انتخابات مجلس اخير بوده است و در ادامه بحث، سخن از عملكرد دولت هم به ميان آمده است. نكته حائز اهميت اين است كه اگرچه رويكرد مرجع عاليقدر در آن مصاحبه انتقادي بوده است، اما عبارات و الحان گفتاري كه در خبرگزاريهاي مذكور انعكاس يافته در آن مصاحبه طرح نشده است و لذا تكذيب مي‌شود. جالب توجه اينكه سند خبري هيچ يك از گزارشات انتشار يافته هم در آنها ذكر نشده است. 3. به نظر مي‌رسد انتشار چنين گزارشات مشابهي در خبرگزاريها در آستانه حمايت‌هاي رسمي اخير از دولت، ‌آن هم مدتها بعد از انجام مصاحبه فوق، سوگيري سياسي خاصي دارد و لذا حاصلي جز آسیب پذیری اصل نظام، تشويش افكار عمومي و ضمانت جاعلان آن در درگاه خداوند نخواهد داشت. ضمن دعوت همگان به رعايت موازين اخلاقي در رسانه‌هاي عمومي، اميد است بتوانيم با پالايش روح از بدخواهي، دروغ و كينه‌توزي براي ورود به ضيافت الهي در ماه مبارك رمضان آماده شويم و جامعه ما هم به مدد اصحاب رأي و رسانه در اين مسير گام بردارد. دفتر حضرت آيت الله العظمي بيات زنجاني هفتم شهريور 1387