ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
دوشنبه، 6 بهمن 1393 07:49
تبلیغات

مأموريت خاتمي به عوامل مرتبط با فتنه‌اش براي پاسخ و رفع و رجوع كردن ماجراي رأي دادنش

محمد خاتمي كه روز گذشته با حضور در يك مدرسه در منطقه دماوند استان تهران رأي خود را به صندوق انداخت و انتظار نداشت كه رأي دادنش در يك روستا به اين سرعت رسانه‌اي شود و در پي آن مورد انتقاد و اعتراض‌هاي شديد رسانه‌هاي جريان فتنه قرار بگيرد، براي رفع و رجوع كردن اين ماجرا تدابيري در نظر گرفته است.

به گزارش رجانيوز، خاتمي كه تمايلي به فاش شدن رأي دادنش نداشت، بلافاصله پس از بازتاب گسترده رسانه‌اي اين خبر و اعتراض‌هاي شديد رسانه‌هاي فتنه به وي، از تمام عناصر و افراد مرتبط با خود در جريان فتنه درخواست كرده است كه به‌نحو مقتضي پاسخي در مورد انتقاد از شركت كردن او در اين انتخابات به مخالفان اين اقدام بدهند.

از جمله افرادي كه خاتمي به آن‌ها براي اين مأموريت آماده‌باش داده است، مي‎توان به علي شكوري‌راد، عموزاده خليلي، زهرا مجردي (همسر ميردامادي)، مريم قدس (همسر فيض الله عرب سرخي)، فخر السادات محتشمي پور (همسر تاج‌زاده)، هادي خانيكي، حسين نوراني‌نژاد، صادق خرازي، محمد صدر و... اشاره كرد.

وي همچنين از اين افراد خواسته است كه در مورد متني كه خود در پاسخ به انتقادها و توجيه شركتش در انتخابات تهيه كرده است، اعلام نظر كنند.

به گفته‌ي فردي شخصاً با برخي از اين افراد گفت‌وگو كرده است، محمد خاتمي علت رأي دادنش را توصيه آيت‌الله موسوي اردبيلي و محمد موسوي خوئيني‌ها عنوان كرده است.

در عين حال، قرار است دفتر خاتمي نيز در پيامي از افرادي كه موافق يا مخالف رأي دادن او اعلام نظر كرده‌اند، با ژست "استقبال از نظرات مختلف" تشكر كند. دفتر وي امروز نيز با اطلاعيه‌اي با يادآوري يكي از اخبار سايت فتنه‌گر "كلمه" اعلام كرد: «در سایت کلمه مطلبی در باب شرکت جناب آقای سید محمد خاتمی در انتخابات نشر یافته است که اظهار نظرها، اعتراض ها و پرسش های کاربران عزیز را نیز به همراه داشته است. با سپاس از همه عزیزان، توضیح و تبیین ایشان در اولین فرصت منتشر خواهد شد.»

تحليل‌هاي متفاوتي در مورد علت رأي دادن خاتمي وجود دارد، با اين حال، مشاركت وي از يك روستا در ساعت 15 پس از وصول گزارش‌هاي متعدد از مناطق مختلف كشور مبني بر مشاركت كم نظير مردم در انتخابات مجلس، اين احتمال را ايجاد مي‌كند كه خاتمي هم خواسته رأي بدهد تا در صورت نياز بتواند براي فعاليت‌هاي سياسي آينده از اين برگ استفاده كند و جزو جرياني قرار نگيرد كه حتي از رأي دادن در انتخابات نيز سر باز مي‌زنند و عملاً در طيف ضد انقلاب طبقه‌بندي مي‎شوند. هم اينكه با حضور در يك منطقه دور افتاده، احتمال انتشار خبر رأي دادنش را كم كند كه اين خبر منجر به بروز اعتراض‌هاي گسترده جريان فتنه مشابه آنچه كه از روز گذشته آغاز شده و بر شدت آن‌ها نيز افزوده شده است.

اين در حالي است كه خاتمي خرداد ماه سال جاري براي حضور در انتخابات، شروطي را عنوان كرد كه نظام مقتدرانه به اين شروط كه عملاً باج‌خواهي بود، اعتنايي نكرد و در عين حال، تراز مشاركت در مقايسه با مجلس هشتم در تهران و كل كشور حدود 10 درصد نيز افزايش يافت.

کد خبر:118773 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران

خاتمی قربانی حماقت های بی حد و اندازه کروبی و موسوی شد. این وسط هاشمی از همه بیشتر به اینها می خنده چون هم رای اش رو داد و هم آمد جلوی دوربین! نه مثل خاتمی یواشکی رای بده و بعد هم گندش دربیاد!!شما این اطلاعاتو به این دقت و سرعت و جزییات از کجا آوردین؟؟؟؟؟


رضا

محمد خاتمي علت رأي دادنش را توصيه آيت‌الله موسوي اردبيلي و محمد موسوي خوئيني‌ها عنوان كرده است. نتیجه: جایگاه توصیه های مکرر مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید نزد خاتمی کم ارزش تر از هم حزبی های اوست.


ههههههه


نیما

چقدر بده که آدم تا این حد سردر گم و سرگردان باشه و نه راه پس داشته باشه نه راه پیش! مثل این آقای عباشکلاتی!!


ایران

خاتمی نیز یک مسلمان است و قطعا به عشق ایران و اسلام رای داده است شما را به خدا با فتنه گری آرامش این مملکت را بیهوده خراب نکنید باباجان من خاتمی دوست دار رهبری و انقلاب است و یقین دارم پیرو ولایت فقیه است . خاتمی و احمدی نژاد و رفسنجانی همه ی اینها به انقلاب اسلامی و مردم خدمت کرده اند با نفی اینها داریم به دشمن کمک می کنیم

پاسخ

. . . . سلاماً علیکم

خیلی ساده ای!!!!

محسن ش

داداشم پاشو انگار هنوز بعد از این همه ماجرا شما خواب از سرت نپریده که هیچ ، خواب آلوده تر هم شدی پاشو مدرسه ات دیر شد

اوه! دوست دار رهبری و ولایت !!!!


بسمه تعالی امثال این اشخاص خائن ، باید آرزوی اینکه دوباره از این ملت شجاع و بصیر و عاشق ولایت و پایدار در مسیر انقلاب ، رای اعتماد بگیرند را به گور ببرند. والسلام


این بابا یه جنازه سیاسی بیشتر نیست. براش یه فاتحه بخونید و به خاکش بسپارید


سیده زهرا

وشاید می خواهد نقش ناجی رو برای هم طیفانش درآورد . همه رو فریب داد که شرکت نکنند که کامل حذف شن و..


ملت ایران فقط به عشق رهبرانجام وظیفه میکند واگرکسی راانتخاب می کند اول رایبه نظام است


بنده خدا

امیدوارم روزی نظام با عواملی که سران فتنه نام گرفتند قاطع تر برخورد کند تا کسی نتواند به خود اجازه بازی با نظام جمهوری اسلامی را بدهد


عابد زاهدی فریب شیطان را خورد و مرتکب گناه شد.وقتی او را می خواستند به دار بیاویزند شیطان به او گفت : من تو را فریب دادم و الان هم اگر بر من سجده کنی می توانم تو را نجات بدهم. او باز هم فریب خورد و شیطان را سجده کرد. شیطان هم به او خندید و پشت کرد و رفت! حکایت اینها که سنگ حمایت از خاتمی رو به سینه می زدند همین است که الان می بینند خاتمی رهایشان می کند !


خدا لعنت کند کسانی را که نظام را به دروغ ، متقلب معرفی کردند و با رفتار ، گفتار ، نامه و سکوتشان ، قلیلی را تحریک و گمراه کردند که باعث کشته و معلول شدن مردم و بسیجیان بی گناه شدند و حالا با کمال بی حیایی ( جلوی دوربین ) یا با ذلت و خواری ( در روستا) در صندوق همان نظامی رأی می اندازند که به آن تهمت تقلب زدند.


علي

بابا بنده خدا به نظام جمهوري اسلامي راي داده، خلاف شرع كه نكرده.شايد ميخواد كدورتها برطرف بشه. ديگه خيلي شورش نكنيد.


سعيد

سلام من مي گم حالا كه اين خاتمي از نظر شما اينقدر بي اعتبار شده بذاريد تو انتخابات آينده رياست جمهوري شركت كنه و با عدم استقبال مردم ازش خود مردم يه مشت محكم اساسي به دهن همه فتنه گرا از جمله خاتمي و طرفداراش بزنند. بنده خدا راي هم كه داده ؟ يعني شوراي نگهبان تاييدش مي كنه . ضرر نداره كه . به خدا نفعش خيلي زياده . يعني حاضريد ريسك كنيد . يكي جواب منو بده لطفا


یاصاحب الزمان

بعضی ها چه ساده اند اگر خاتمی مرد درستی بود تو فتنه ی 88 مردم را به اغتشاش کردن تشویق نمیکرد و از آقای موسوی حمایت نمیکرد.رفسنجانی هم که دیگر بدتر...


آینده نگر

حتما آقای خاتمی هم از ترس قطع نمودن یارانه اش رای داده در ضمن وقتی بر اساس اعلام وزارت کشور 64درصد مردم حضور داشته اند چه ترسی از یک مشت به اصطلاح اقلیت وجود دارد؟؟؟؟؟؟؟؟


از نسل علی اکبر

حروف (خ م ی ن ی) در خمینی و خامنه ای مشترک است ولی خامنه ای یک آه بیشتر دارد ،آن هم از دست خواص بی بصیرت ... برای این آقایون متأسفم که بعد از 3 سال بی آبرویی هنوز هم دست بر نداشتند متحجر به ای ها میگن!

شنبه، 13 اسفند 1390

9:56:25 PM

از جمله افرادي كه خاتمي به آن‌ها براي اين مأموريت آماده‌باش داده است، مي‎توان به محمد شكوري‌راد، عموزاده خليلي، زهرا مجردي (همسر ميردامادي)، مريم قدس (همسر فيض الله عرب سرخي)، فخر السادات محتشمي پور (همسر تاج‌زاده)، هادي خانيكي، حسين نوراني‌نژاد، صادق خرازي، محمد صدر و... اشاره كرد.