ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
پنجشنبه، 9 بهمن 1393 09:46
تبلیغات

آقاي روحاني! سخنان شما دل‎خانواده شهداء را خون كرد/ مگر در زمان شما فعاليتي هم مي‌شد كه شهيد هسته‏اي بدهيم؟!

پدر شهيد هسته‌اي مصطفي احمدي روشن گفت: آقاي روحاني با اين سخنان به دنبال فرافكني است و مي خواهد گناه خود را به گردن ديگران بيندازند.

حاج رحیم احمدی روشن پدر شهيد مصطفي احمدي روشن در گفت‌وگو با رجانيوز در واكنش به سخنان شب گذشته حسن روحاني در گفت‌وگوي ويژه خبري شبكه دو گفت: يادم هست كه مصطفي بر اثر تعليق غني سازي كه در زمان اين آقايان اتفاق افتاد مانند يك گل پژمرده شده بود، وقتي از او جريان را پرسيدم گفت كه بابا در سايت‌هاي هسته‌اي را بسته و مهر و موم كردند، تلويزيون‌هاي مدار بسته تعبيه كردند و ما جرات نمي‌كنيم از جلوي سايت‌هاي هسته‌اي رد شويم.

تعطيل كردن غني سازي مصطفي را 10 سال پير كرد

وي با بيان اينكه روشن است كه اين از بي‌تدبيري آقايان بود، ادامه داد: مصطفي در آن زمان جزو نيروهاي غني كننده اورانيوم بود، وقتي كه آقايان قبول كردند كه سايت‌هاي هسته‌اي بسته شود و غني سازي تعطيل شود، اين بچه گويا 10 سال پير شد و آثار ياس و نااميدي در چهره‌اش نمايان بود و مي‌خواست از آنجا بيرون بيايد كه به زور و سفارش من ماند. از او مي‌پرسيدم كه چرا با خودت اين كار را مي‌كني كه مي‌گفت كه ما صبح تا شب مي‌رويم آنجا اما بيكاريم! هيچ كاري نمي‌توانيم بكنيم.

پدر شهيد احمدي روشن اين موضوع را تلخ ترين خاطره‌ خود از مصطفي عنوان كرد و افزود: وقتي غني سازي اورانيوم شروع شد، گويا اينها بال و پر در آوردند و شهيد مصطفي و چند تن از دوستانش شبانه روز براي اين مردم كار كردند و خودم شاهد بوديم و اين بچه‌ها قسم خوردند 10 شبانه روز پشت دستگاه‌هاي سانتريفيوژ بدون اينكه بخوابند كار مي‌كردند و بعضي مواقع پشت دستگاه خواب‌شان مي‌برد و مي‌افتادند.

وي اظهار داشت: اين شبانه روز فعاليت ادامه داشت تا به لطف خداوند آن غني سازي 5/3 درصد و در ادامه 20 درصد محقق شد.

استعداد جوانان ما را كور كردند

حاج رحيم احمدي روشن با اشاره به خاطره‌اي از فرزند شهيدش گفت: وقتي از مصطفي مي‌پرسيدم كه اين غني‌سازي 20 درصد به چه درد مي‌خورد وقتي 5/3 درصد جوابگوي كارهاست، پاسخ داد كه ما مي‌خواهيم در مقابل استكبار جهاني با دست پر صحبت كنيم، اگر آنها احساس كنند كه ما از غني‌سازي 20 درصد عاجزيم هيچ وقت به حرف‌ ما گوش نخواهند داد.

وي با بيان اينكه امثال اين آقايان استعدادهاي جوانان ما را كور كردند، افزود: بايد از اين نيروها استفاده مي‌كردند در صورتي كه آنها را خوار و زبون كردند تا آنجا كه برخي از نيروها سايت را ترك كردند.

آقايان با قبول تعليق غني‌سازي كلاه گشادي سرشان رفت

پدر شهيد احمدي روشن تصريح كرد: آقايان يك كلاه گشادي كه سرشان رفت اين بود كه تعليق غني سازي را قبول كردند چرا كه غربي‌ها هم متعهد شده بودند كه اورانيوم غني نشده بگيرند و به صورت غني شده 5/3 درصدي تحويل دهند كه حتي نيم‌ درصد اورانيوم غني شده را هم تحويل اين آقايان ندادند.

وي ادامه داد: غربي‌ها مي‌خواستند كه با التماس مثلا 5 دستگاه سانتريفيوژ به ما بدهند تا جوانان ما با طرز كار اين دستگاه‌ها بفهمند، كه حتي حاضر نشدند كه دو تا دستگاه بدهند تا آنجا كه آن آقاي جك استراو گفته بود كه اين كار خطرناك است و ما اين كارها را خودمان براي شما انجام مي دهيم و به قول معروف گفت: " حسن خطرناكه! حسن؛ شما به اين جور چيزها دست نزنيد خطر دارد!"

اگر كشور را بدون راي هم تقديم كنيم در هيچ موردي توانايي اداره آن را ندارند

حاج رحيم احمدي روشن با بيان اينكه اگر كشور را بدون راي مردم هم دو دستي تقديم اينها كنيم، نمي‌توانند در هيچ موردي كشور را اداره كنند، افزود: متاسفانه در زماني كه اختيارات داشتند، هيچ كاري نتوانستند بكنند، وقتي كه در آن زمان نتوانستند وظيفه شرعي و ملي و قانوني خود را انجام دهند حالا چطور آن زماني كه بساطت‌شان توسط مردم ايران اسلامي به هم ريخته شد، مي‌خواهند كاري كنند؟! مگر اينها فكر نمي‌كنند كه پيش مردم ايران ديگر آبرويي ندارند؟! چطور مي‌توانند از مردم ايران آرا بگيرند.

دل‌پرخوني از آنها داشتم

پدر شهيد احمدي روشن با تاكيد بر اينكه من دل پرخوني از اينها داشتم، گفت: دليل ناراحتي ما هم اين بود كه نگذاشتند شانيت مردم ايران حفظ شود و بعد آمدند به هر آنچه كه خارجي‌ها گفتند عمل كردند.

وي اظهار داشت: اينها نتوانستند در مقابل اخم و تخم استكبار جهاني به سركردگي آمريكاي جهانخوار قد علم كنند ‌و در حقيقت ترسيدند.

حاج رحيم احمدي روشن افزود: آنها كه مردم ايران را ذليل و خوار كردند حالا مي‌خواهند چه كنند؟! مگر آن موقع چه گلي به سر مردم زدند كه حالا مي‌خواهند بزنند؟!

كدام يك از شهداي هسته‌اي در زمان شما به شهادت رسيدند؟!

پدر شهيد احمدي روشن در واكنش به اظهارات حسن روحاني كه گفته بود ما شهداي هسته‌اي در اين راه داديم، گفت: شما كجا شهيد داديد؟! كدام شهداي هسته‌اي در زمان شما به شهادت رسيدند؟! اينها اصلا لياقت اين را نداشتند كه شهيد بدهند.

وي با بيان اينكه آقايان براي اهداف انتخاباتي از شهدا سوء استفاده مي‌كنند، اظهار داشت: بزرگ‌ آنها - كه من نمي‌خواهم از او اسمي ببرم - خانواده شهداي هسته‌اي را دعوت كرد و به نوعي مي‌خواست وانمود كند كه طرفدار شهداي هسته‌اي است، آن موقع ما تو دهن آنها زديم كه ديگر از اين كارها نكنند و شهداي هسته‌اي را به نفع خود مصادره نكنند باز هم از رو نمي‌روند.

به گفته پدر شهيد احمدي روشن به تعبير رهبر معظم انقلاب در زمان دولت نهم و دهم بحث هسته‌اي راه افتاد و مردم طعم پيروزي خود و شكست و زبوني استكبار جهاني در اين جبهه رو حس كردند.

هرجا چراغ سبزي از دشمن مي‌بينند سوت و كف مي‌زنند

وي ادامه داد: رفتار آقايان نشان مي‌دهد كه هرجا چراغ سبزي از دشمن مي‌بينند خوشحال مي‌شوند و سوت و كف مي‌زنند و هر جا اخم و تخمي مي‌بينند خودشان را قايم كرده و مي‌ترسند.

پدر شهيد احمدي روشن با يادآوري سخنان حضرت امام مبني بر اينكه استكبار جهاني مانند سگ هار است كه اگر در مقابلش ايستادي فرار مي‌كند و اگر فرار كردي دنبالت كرده و پاچه ات را مي‌گيرد، افزود: آقايان اگر به مسئوليت برسند كشور را به باد فنا مي‌دهند و دو دستي تقديم استكبار جهاني مي‌كنند تا اسباب خوشحالي آنها را فراهم كنند.

 با مذاكرات‌شان همه چيز را به تعطيلي كشاندند

وي با اشاره به سخنان روحاني كه گفته بود در دوران ما تحريم نبود، تصريح كرد: سوال ما از ايشان اين است كه مگر در زمان شما پيشرفت هسته‌اي اتفاق افتاد كه تحريمي هم صورت بگيرد؟! شما با مذاكرات‌تان همه چيز را به تعطيلي كشانديد.

پدر شهيد احمدي روشن اظهار داشت: پيشرفت‌هايي هم كه بعدا در زمينه هسته‌اي داشتيم همه با تدبير رهبر معظم انقلاب و تلاش‌ها و مجاهدت‌هاي شبانه روزي افرادي مثل شهيد احمدي روشن، شهرياري، رضايي نژاد و امثال آنها بود.

ديگر همه مي‌دانند در كاخ سعدآباد چه گذشت

وي تصريح كرد: ديگر همه مي‌دانند كه در كاخ سعد آباد چه گذشت و هنوز تصوير خنده‌هاي آقاي روحاني با جك استراو وزير خارجه وقت انگليس در ذهن‌ها هست.

پدر شهيد احمدي روشن با بيان اينكه آقاي حسن روحاني از تيم هسته‌اي‌شان گفتند و از اين تيم تمجيد كردند، گفت: حالا خوب است آقاي روحاني به اين پرسش پاسخ دهند كه اين تيم الان كجا هستند؟! اعضاي اين تيم در آمريكا و اروپا چه مي‌كنند؟! اگر اينها تيم هسته‌اي داشتند چطور نتوانستند يك درصد اورانيوم غني كنند.

آقا شاخص‌ها را مشخص كردند و ما نبايد گول حرف‌هاي اينها را بخوريم

به گفته وي مردم ايران اسلامي بايد سرنوشت كشورشان را دست كساني بسپارند كه حداقل به خدا، ولايت و مردم ايمان داشته باشد و اخم و تخم استكبار جهاني برايش مسئله نباشد و دنبال چراغ سبز دشمنان نباشند.

پدر شهيد مصطفي احمدي روشن در پايان اظهار داشت: حضرت آقا شاخص‌ها را براي ما مشخص كردند و ما نبايد گول حرف‌هاي اينها را بخوريم. اينها ثابت كردند كه نمي‌توانند و من از اعماق قلبم به آن باور دارم كه آنها نمي‌توانند. 

 

 

Get the Flash Player to see this player.

 

کد خبر:158679 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران

اين عكسه هم قشنگه 

 

http://javadasgari.blogfa.com/post-124.aspx


پویان

خدا به شما پدر دلاور که علاوه بر شهیدپروری آگاه و مسئولیت شناس هستید جزای خیر عطا کنه... درود به روح پاک شهید احمدی روشن


احسنت خدا حفظتان کند


دادخواه

من هر شب گفتگوي ويژه خبري و ديگر برنامه هاي انتخاباتي را پيگيري مي كنم. ولي ديشب پس از 15 دقيقه شنيدن اظهارات اين كانديدا حالم بد شد و كانال را عوض كردم روي آي-فيلم سريال تفنگ سرپر را ديدم. يكي كسي نيست به اين آقايان بگويد اينقدر جاي سياه و سفيد را با هم عوض نكنيد كه مردم به عقل شما شك كنند؟


آویژه

دمت گرم حاج رحیم خوب حالشو گرفتی


حمید

بسمه تعالی پدر برادربزرگوار و شهیدمان احمدی روشن روش نشده که بگوید من ازاعماق قلبم به آن باور دارم که آنها یک مشت خیانتکار هستند


مازیار

سلام حالا میشه فهمید که شهدا همیشه زنده اند و چراغ راه ما. واقعا که حرف دل ما را زد. خدا شهیدان هسته ای را رحمت کند.


این پدر محترم را چنین پسری سزاوار است. سلام خدا به روان پاک شهید احمدی روشن


حجت جوادی

آفرین بر پدر شهید احمدی روشن وشهدای هسته ای سخنان آقای روحانی فقط مورد تآئید خودش و همفکران خودش می باشد روز روشن ...


az eslahat kheiri be melat nemirese


حامد

جلیلی


سید رضا

دم حاج رحیم گرم خدا لعنت کنه کسانی که باعث پیر شدن مصطفی احمدی روشن شدند و همین طور طرفداراشون رو


اسماعيل

جالبه اين بابا ديشب از رهبري هم خيلي مايه ميگذاشت،خداوكيلي يكي مثل احمدي نژاد84 رو ميخواست كه موتورشو بذاره پايين تا همون بلايي كه سر موسوي اومد سر اينم بياد.دقت كرديد وقتي در مورد اقتصاد مقاومتي يا عدالت و پيشرفت و مفاهيم ديگه صحبت ميكرد حرفاش جوري بود كه به جاي اين عناوين صد تا عنوان ديگه هم ميشد گذاشت؟


خدا حفظ کنه حاج آقا احمدی روشن رو. الحق که از چنین پدری همچون پسری توقع میره. احسنت به شجاعتتون. احسنت به شرفتون. احسنت به نکته بینی و زمان سنجیتون. احسنت.


بيژن

صحبت هاي آقاي روحاني فقط يك سري شانتاژ بود و بس. ايشان نه چيزي براي گفتن دارد و نه هنري براي انجام دادن. براي وي كفايت مي كند كه غربي ها برايش كف بزنند و دكتر صدايشان كنند.


یه دانشجو

آقای روحانی به شعور مردم ایران توهین کرد.


ایشان بااین اعصاب چطورمی خواهد4سال رییس جمهورباشد؟! هرچندسابقه ایشان دردوره دبیری سازمان امنیت ملی مشخص ومبرهن است،ولیکن اگرعده ای هم بخاطر روحانی بودن ایشان بخواهند اوراانتخاب کنند با این روحیه منصرف خواهندشد. ایشان به همه تهمت زدند ودست آخرصداوسیمارامحکوم کردندکه به تهمت زده شده ها فرصت نمی دهد که ازخوددفاع کند.تقصیری ندارد ایشان مبحوت قدرت کاذبی است که دردوره آقای هاشمی به مسئولان داده می شد.


سعید از قم

مقام معظم رهبری : عقب‌نشینی‌ها آنها را گستاخ‌تر کرد/ ناچار شدم وارد قضیه هسته‌ای شوم/ اگر انعطاف‌ها ادامه می‌یافت از پیشرفت هسته‌ای خبری نبود


احسان

این خبرها رو گسترش بدید تا مردم از دل پر خون خانواده شهدا نسبت به این افراد مطلع شوند