ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
جمعه، 10 بهمن 1393 15:53
تبلیغات

سايت حامي قاليباف: لنكراني و جليلي بايد رد صلاحيت شوند!

 در حالي كه طي روزهاي اخير و بعد از ثبت نام دكتر جليلي و دكتر لنكراني در انتخابات، جبهه گفتمان انقلاب اسلامي با دو پرچمدار به تقابل با گفتمان سازش با محوريت هاشمي رفسنجاني حركت خود را آغاز كرده است، برخي افراد و رسانه هاي حامي شهردار نتوانسته اند خشم خود را از اين مساله پنهان سازند.

به گزارش رجانيوز، شهردار تهران كه كار خود را براي رقابت با چهره هاي انقلابي و سوم تيري بسيار سخت ديده و سالها زحمت خود را براي تبليغات غير مستقيم جهت حضور در انتخابات بي ثمر مي بيند، دست به تاسيس رسانه هاي قارچ گونه و انتخاباتي زده است كه البته منابع مالي هيچ كدام از آنها مشخص نيست.

در يكي از اين سايت هاي تازه تاسيس كه كنار صفحه اصلي آن نيز عبارت "پويش حمايت دانشگاهيان از دكتر قاليباف" ديده مي شود، مطلبي با عنوان "چرا جلیلی ها و لنکرانی ها احراز صلاحیت نمی شوند؟" منتشر شده كه در بخشي از آن ضمن هجمه به لنكراني و جليلي آمده است:

 افرادی چون لنکرانی ها با سابقه یک دوره وزارت و پیش از آن سابقه ریاست یک بیمارستان چرا باید خود را به عنوان نامزد ریاست جمهوری مطرح کند و احراز صلاحیت شود؟ ایشان تاکنون به اداره چه فرآیند بالادستی و برنامه محور و مهمتر از همه مدیریت اجرایی کلانی دست یافته اند که امروز رجل سیاسی تلقی شوند؟

آقایانی چون جلیلی ها بدون داشتن مسئولیت اجرایی در کشور و تنها با دبیری شورای عالی امنیت ملی که در حد یک دبیرخانه تنها به امور اداری خویش می پردازد و تجربه چندان موفقی نیز در سیاست خارجی نداشته است – البته جز ۶ قطعنامه که برای ایران به ارمغان آورده است- چرا خود را واجد شرایط می داند؟ این افراد که تا چندی پیش حتی قصد ثبت نام در انتخابات را نداشته اند چگونه می توانند به ارئه برنامه بپردازند و خود را محک بزنند؟"

گفتني است فارغ از حمله به شخصيت موجه فردي مانند دكتر لنكراني كه بسياري از دولتمردان گذشته به مديريت قوي و توانايي اجرايي وي ادبيات عصباني سايت حامي قاليباف در حمله به دكتر جليلي و مقصر جلوه دادن وي پيرامون قطعنامه هاي شوراي امنيت ملي ايران، همپوشاني زيادي با رسانه هاي خارجي دارد كه به نظر مي رسد مراجع قضايي بايد نسبت به اين مدل مطالب ضد امنيتي واكنش قاطعي نشان دهند.

گفتني است پيش از اين عوض حيدر پور از اعضاي ارشد ستاد قاليباف در گفتگو با يكي از سايتهاي حامي شهردار تهران خواستار ردصلاحيت لنكراني شده بود و امروز نيز در گفتگو با خبرگزاري ايلنا كه اصلي ترين رسانه اصلاح طلبان است، درباره جليلي گفته بود: "در حال حاضر بیان می کنم که جلیلی در حد و قواره ریاست جمهوری نمی بینم؛ او رجل سیاسی مذهبی نیست که بتواند کشتی اداره کشور را برعهده بگیرد."

لازم به ذكر است دكتر لنكراني پيش از اين از حضور نهايي يك نفر از گفتمان سوم تير در انتخابات خبر داده و تاكيد كرده بود:

"با برخی دوستان از جمله دکتر جلیلی رقابت گفتمانی نداریم و تمام تلاشمان را می کنیم تا در 24 خرداد یک نفر را به عنوان نماینده گفتمان انقلاب معرفی کنیم."

کد خبر:157454 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران
دختر نسل سومي

مسخره است واقعان از اين دوتا بهتر تو نامزدها نميبينم

پاسخ

احسنت


احمد

رجا چرا هنوز نمیفهمی کسایی که از پول ملت برای انتخابات استفاده میکنن باید تایید بشن و کسایی که خدمت میکنن باید رد بشن این ماده اول قانون قالی بافیه


مریم

چه قدر جالب!!!! آنهایی که پیش از این دم از اخلاق انتخاباتی و عدم تخریب رقبا میزدند چه قدر زود حرف و اعتقاد(بخوانید به ظاهر اعتقاد) خود را فراموش و نقض میکنند. خوشبختانه ایشان (قالیباف و یاران) خیلی زود تر از آن چیزی که ما فکر میکردیم خودشان فهمیدند که در حد و قواره رقابت با دکتر ولایی و مقتدر و سیاسی ما نیستند و حتماً به همین دلیل است که قافیه را باخته و این گونه دست به تخریب میزنند. میخواستم بگویم سردار، بزرگوار بیا و به نفع این دکتر بزرگواری که پایان نامه اش با موضوع سیره سیاسی پیامبر در کشور های اشلامی ترجمه و تدریس میشود کنار برو و کار این ملت را به کار دان با شرافتی چون دکتر جلیلی بسپار ، اما به یاد آ.ردم که حب قدرت نخواهد گذاشت ایشان و اطرافیانشان به این موضوع حتی فکر کنند و این از اظهار نظرها و مصاحباتشان در این مدت کاملاً مشخص است


دانشجو

پس قالیباف که شهرداره رجل سیاسی مذهبیه؟


زهرا

از همین کارای قالیباف بدم می یاد...و به همین دلایل بهش رای نمی دم

پاسخ

منم


مشخصه که ترسیده اند


منصور

من از سال 84 تا الان نسبت به قالیباف دید خوبی نداشته ام ایشون فقط ادعای اصولگرایی دارد پشت پرده چیز دیگری است اصلا کی گفته او رجل سیاسی مذهبی است فقط یه شهرداره همین و بس


رضا

اینها همه از ترس رای نیاوردن قالیباف هستش و از حضور اصولگرایان واقعی میترسند پس ما هم میگیم تفکر قالیباف نظامی هستش و در ضمن یکی نیست به نویسنده مطلب بگه پست وزارت درگیر کار های اجرایی هست یا شهرداری که یک نهاد خدماتی است نه اجرایی


قالیبافی که ۸ سال است خواب پاستور را میبینه ‏!‏ طرفداراش از این بیشتر نمیشه ‏!‏


کورش

دکتر لنکرانی درود. از هم دبیرستانیهای دبیرستان دانشگاه شیراز شمایم و هنوز از سخنان شما و دیگر نخبهٔ دانش آموختهٔ دبیرستانمان٬ دکتر علی ادیبی٬ در سر صفّ صبحگاه٬ فرازهای زیبایی چون اهمیّت کوشش و پشتکار در دانش اندوزی، اهمیّت نظم در پیشرفت و سربلندی ایران و ... در سینه دارم. بعدها شنیدم علی برای گسترش اندوختهٔ دانشش رهسپار دیار غریب شد. شاید بدانید که علی همچون شما در عنفوان جوانی و در اوج شایستگی در مؤسّسهٔ فناوری جورجیا به درجهٔ استاد تمامی (Full Professor) رسید و در سال 2005 در کاخ سفید نشان Presidential Early Career Award در زمینهٔ مهندسی پزشکی (Bioengineering) را دریافت کرد. مطلّعم که شما با وجود حضور پدرتان درآمریکا از اوایل دههٔ پنجاه شمسی، راه دانش آموختن در سرزمین ابن سینا را به تحصیل در اروپای غربی و یا آمریکای شمالی ترجیح داده، در رشتهٔ پزشکی رده های پیشرفت در درون دانشگاه گرانسنگ پزشکی شیراز را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشتید. درباره ویژگیهای کم مانند شما و علی چه در زمینهٔ دانش اندوزی و چه در پهنهٔ پر چالش خودسازی٬ غیر مستقیم ولی از منابع مورد وثوق مناقبی شنیده ام. اینکه در این آشوبگاه فساد یا حداقل اتّهام فسادهای گوناگون در بین رده های مختلف کشوری (وخدا میداند شاید هم لشکری) دامن همواره پاک نگاه داشته اید در کنار دیگر شایستگی هایتان مجابم میکند که از شما به عنوان یک فرزند سرافراز میهن که با استواری و احساس تکلیفی خالصاً لله گام در راه نامزدی یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری گذاشته با تمام وجود تشکّر و حمایت کنم. بنده چند سالیست خارج از کشور زندگی میکنم و قبل از آن چند سالی در دوره دانشجویی در دانشکدهٔ مهندسی دانشگاه شیراز در پی سراب به اصطلاح اصلاحات دویدم. خدا را شاکرم که هر چه بوده، هر چه کاشته، هر چه درویده، و هر چه هستم همیشه کوشیده ام از ورود ذره ای که برای آن از توان فکر و بازو بهره نگرفته ام به سفره ام جلوگیری کنم که اگر غیر از این می بود الآن در ایران و شاید در جلسات زودرس انتخاباتی برخی دیگر 'مطرحان' این عرصه سرنوشت ساز مشغول شنیدن توجیهات 'احساس تکلیف' آقایان بودم، نه در حال نوشتن دربارهٔ هم مدرسه ای مایهٔ افتخارم و ورود مبارکش به عرصهٔ این امتحان بزرگ.


میثم

ان شا ا..... رییس جمهور بعدی دکتر جلیلی یا دکتر لنکرانی هستند.مرگ بر فتنه و انحراف


میشه فهمید کابوس بعضیا شده دکتر جلیلی و لنکرانی... از تعداد مطالبی که از جانب نزدیکانش همین امروز گفته شده میشه فهمید... آحه تخریب انقد ناشیانه؟!!


سمیه

دکتر قالیباف شایسته ترین و مدیرترین ومدبرترین و بااخلاق ترین و باهوش ترین کاندیدای ریاست جمهوری هستن و خوشبختانه انسان تندرویی نیستند و می توانند با تمام گروهها کار کنند

پاسخ
سلمان

بله از همین خبر کاملا میشه نظر شمارو استنباط کرد