ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
يکشنبه، 12 بهمن 1393 07:32
تبلیغات

۱۰۰عکس از طوفان سندی

طوفان سندی که آن را بزرگترین طوفان تاریخ آمریکا نامیده‌اند، تاکنون حداقل جان 50 نفر را در آمریکا گرفته و خسارات ناشی از آن بیش از 50 میلیارد دلار برآورد شده است.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه دیلی‌میل، یک روز پس از ورود ابرطوفان سندی به نیویورک و دیگر مناطق سواحل شرقی آمریکا، خسارات و آثار برجا مانده از این طوفان غول‌آسا کم‌کم در حال مشخص شدن است.

سندی بعد از ظهر روز دوشنبه وارد سواحل شرقی آمریکا شد و بیش از 8.2 میلیون خانوار آمریکایی را در خاموشی گرفتار کرد. این طوفان همچنین منجر شد تا حضور تبلیغاتی ستادهای انتخاباتی نامزدهای دموکرات و جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری 2012 در ایالت‌های تعیین‌کننده نتیجه انتخابات در حالی تنها یک هفته به 6 نوامبر باقی مانده است، به تعویق بیفتد.

سندی علاوه بر گرفتن جان 50 آمریکایی، بدترین خسارت ناشی از طوفان را در تاریخ 108 ساله آمریکا به سیستم متروی شهر نیویورک وارد کرده است و هنوز مشخص نیست که چه زمانی بزرگ ترین سیستم حمل و نقلی آمریکا دوباره به راه خواهد افتاد.

شدت خسارات طوفان سندی به حدی بود که باراک اوباما رئیس‌جمهوری آمریکا، نیویورک را «منطقه فاجعه‌زده» نامید.

قبل از طوفان

پس از طوفان

 

کد خبر:141863 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران
شاهرخ

سلام:من در شفاف هم كامنت گذاشتم ونوشتم اين بلا به دليل نفرين يك بنده خدا بر سر دولت مستكبر آمريكا ناگهاني نازل شد وادامه دارد.


یدالله فوق ایدیهم.


لینک بدین دانلود کنیم با تشکر


ایمان

این سری ولی چوب خدا چه صدایی داشت ها.....


کار خدا