ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
يکشنبه، 12 بهمن 1393 03:58
تبلیغات

توقف عملیات پرواز یک شرکت هواپیمایی فعال

رییس سازمان هواپیمایی کشوری از توقف عملیات پرواز یکی از شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور به علت عدم رعایت مقررات، کاهش سطح کیفیت و الزامات تصریحی خبر داد.

 به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، خلبان حمیدرضا پهلوانی، اظهار داشت: عملیات پرواز این شرکت هواپیمایی با هدف ایجاد فرصت جهت بازیابی و ارتقا کیفیت مورد انتظار مردم از روز گذشته متوقف شد.
 
به گفته وی، این شرکت تا زمان حل و فصل موارد ابلاغ شده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری و انجام اقدامات اصلاحی در یک زمان معین مجاز به انجام پروازهای داخلی و خارجی نخواهد بود
 
معاون وزیر راه و شهرسازی، آگاهی بخشی به مردم و جلوگیری از جدایش و دور شدن احتمالی از استانداردهای متعارف توسط برخی شرکت های هواپیمایی را از دیگر اهداف توقف این شرکت هواپیمایی برشمرد.
 
رییس سازمان هواپیمایی کشوری اظهارداشت: هموطنان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد دور از انتظار، مراتب را به سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کنند تا این سازمان یافته‌های مورد نظر را‌ تا حل و فصل نگرانی‌های موجود به صورت جدی در دستور کار قرار دهد.
 
‌پهلوانی اظهار داشت: اطلاع رسانی لازم از طریق دفاتر خدمات مسافرت هوایی به منظور فروش بلیت به مسافران این شرکت هواپیمایی صورت پذیرفته است.
 
وی همچنین به شرکت‌های هواپیمایی هشدار داد‌ سازمان هواپیمایی کشوری با مشاهده هرگونه دور شدن احتمالی از استانداردهای متعارف این سازمان، که موجب نگرانی مردم می‌شود، برخورد قانونی خواهد داشت.

کد خبر:132849 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران
نائینی

شرکت هواپیمائی معراج متاسفانه درپرواز مشهد آهنگ های سبک ودورازشان زائران ثامن الحجج علیهم السلام پخش میکند واز نظر سرویس دهی مهمانداران وغذا نیز بسیار ضعیف است.رسیدگی شود