ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
دوشنبه، 6 بهمن 1393 13:51
تبلیغات

عکس: تشییع پیکر حمید سمندریان

 

کد خبر:131748 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران

خدایی بی بندوباری رو میبینین!!! واقعا نمیدونم چی بگم.فاجعه است و گریه آور.طرف 60 سال خدمت به اسلام و مردم کرده بعد فوتش تو مجالس وعظ اسمش هس بازم به خواب میاد میگه بخاطر فلان کار گیرم اونطرف. این جماعت... این تذهبون؟!!! همون محمود دعایی باید براش نماز میت میخونده با این تشییع کننده ها!!!

پاسخ

دوست عزيز از روي ظاهر قضاوت نكن.+

...2

دوست عزيز.به جاي خواندن فاتحه به روح آن هنرمند عزيز كه دستش از اين دنبا كوتاه است و دعاي خير به جان آن هايي كه غصه شان را مي خوري كه ان شاءالله هدايت شوند اين طور نصيحت مي كني؟؟؟نصيحت زماني مناسب است كه اول خود را پاك كرده باشيم.واقعا به اون حد رسيده ايم؟

روشن

باور کنید بدحجابی مصیبت بزرگیست... چرا عادت کرده اید ای فاجعه را به حاشیه بسپارید؟


سيد حامد

واقعاًكه.ببينيد در تشيع جنازه شهيد چه كساني شركت ميكنند و در تشيع جنازه اين افراد چه كساني؟از همين دنيا به راحتي ميتوان فهميد كه چه كساني اهل بهشتند و چه كساني اهل ...... .

پاسخ

مگه تو خدایی؟


رحيم

سلام بعضي از اين تصاوير به مراتب از تابلو فرشهاي شيراز شرم آور تر بود!


امیر

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شدبه عشق.

پاسخ
منيف

هرگز نميرد آنكه دلش زنده شد به عشق حسين عليه السلام


ريحانه

حيف...


خدابیامرزتش.ایشان هنرمندواقعی بودند.جای خیلی ها خالی بود

پاسخ

هنر آنست که بمیری قبل از آنکه بمیرانندت...

منيف

خدا اين مرحوم و همه رفتگان را رحمت كند. ما را هم بيامرزد. بايد ديد چه كسي براي اين دنيا و آخرت بندگان خدا خوب خدمت كرده است.


lمیثم

خداروحش راشادکند.اما این برازنده زن ایرانی نیست.


میم سین

باز که سر و کله این دعایی پیدا شد. لابد در مدح خاتمی و حسن مصطفوی سخنرانی کرده. چهره رحمانی دین رو هم که در این تصاویر دیدیم.


حجاب هم چیز خوبیه ها! همینطوری محض اطلاع گفتم!!


جواد

وقتی تومراسم شب دفن مرحوم سوت وکف بزنن باید این قیافه ها هم تشییعش کنن. پس عبرت کجاست ماهم یهروزی خواهیم رفت توگور اون وقت میفهمیم تودنیا باید چه طورزندگی می کردیم پیامبراکرم:مردم همه خوابند وقتی بمیرند بیدار می شوند./


دانیال غلامی شاد

استاد سمندربان سرمشق اراده و همت را به ما شاگر دانش آموخت روحش شاد و یادش گرامی باد قدر آینه را بدانیم چوهست نه در آن وقت که افتاد و شکست


علیرضا

استاد مرحوم سمندریان شخصیت برجسته هنر ایران بود که چندین نسل هنرمند برجسته تربیت کردند. خدا ایشان را رحمت کند. اما متاسفم برای بعضی ها که به جای پرداختن به اصل موضوع فقط به دنبال حاشیه اند و عیب وایراد دیگران دمست عزیز یه نگاهی به خودت بکن ببین استحقاق ایرادگرفتن به دیگران را داری یه خیر؟ الله اعلم