ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
شنبه، 11 بهمن 1393 16:32
تبلیغات

رحیم‌پور ازغدی: سه بار می‌خواستند ترورم کنند

حسن رحیم پور ازغدی ضمن تایید خبر ترورش توسط یک تیم تروریستی، گفت: آنها در کردستان عراق اتاق فرمان تشکیل داده‌اند و در یکسال و نیم اخیر نیز این بار سوم است که خبر ترورم را به من داده‌اند.

 حسن رحیم‌ پورازغدی استاد دانشگاه در گفت‌وگو با  فارس، ضمن تائید خبر تلاش یک‌ گروهک تروریستی برای به شهادت‌رساندن وی گفت: بنده قصد انتشار این خبر را نداشتم، چراکه این به نفع بنده است؛ البته به نظر می‌رسد که درباره ترور من سوءتفاهم شده چرا که من جزء نخبگان نیستم اما در عین حال خوشحالم سرویس‌های اطلاعاتی غرب و خط تولید تروریسم از سوی بنده حقیر احساس خطر کرده است.
 
* دشمن سه بار قصد ترور مرا داشت
 
رحیم‌پورازغدی ادامه داد: در یکسال و نیم اخیر این بار سوم است که خبر ترورم را به من داده‌اند که البته باید گفت آنها بیکار هستند که سراغ امثال من آمده‌اند؛ انتشار چنین اخباری دست کم این فایده را دارد که تردید بنده درباره مفید بودن یا نبودن کار طلبگی، تدریس و تحقیق‌ام را برطرف می‌کند.
 
* دشمن امروز در مصاف با قلم و فرهنگ کم آورده است
 
وی با بیان اینکه دشمن امروز در مصاف با قلم و فرهنگ کم آورده و مانند دهه 60 به سلاح و بمب روی آورده است، افزود: این یک پیروزی برای انقلاب و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.
 
رحیم‌پورازغدی با بیان اینکه کمترین بشارت این خبر این است که دشمن در عرصه فرهنگی به شدت آسیب‌پذیر است، گفت: چند شب پیش هم به بنده اطلاع دادند یک تیم برای بار سوم قصد ترور دارد؛ آنها در کردستان عراق اتاق فرمان تشکیل داده‌اند.
 
وی تأکید کرد: این اتاق فرمان ترور با مشارکت سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و اسرائیل فعالیت می‌کند و پیمانکاران آنها برای ترور احتمالاً برخی گروه‌ها همچون منافقین هستند هرچند مشخص نیست که عوامل اجرایی آنها دقیقاً چه کسانی هستند.
 
رحیم‌پورازغدی با ابراز اطمینان از اینکه "این اتفاق خجسته (شهادت) خواهد افتاد" گفت: بنده از تابستان57 و پیش از انقلاب تا سال‌های جنگ و پیش از هر عملیات حدود 10 وصیت‌نامه نوشته‌ام لذا اگر خون ما در راه انقلاب ریخته شود باعث افتخار است.
 
این استاد دانشگاه با تأکید بر اینکه معتقدم که این اتفاق دیر یا زود برای من خواهد افتاد تصریح کرد: بنده هیچ مرگ دیگری غیر از شهادت را دوست ندارم.
 
* حاضرم با دشمن به صورت مستقیم دوئل کنم!
 
وی در ادامه به تروریست‌هایی که قصد ترور وی را داشتند توصیه کرد که چند ماه و حداقل چند سال ترور وی را به تأخیر بی‌اندازند تا پروژه‌های علمی خود را تکمیل کند. در عین حال گفت ما برای شهادت آماده‌ایم.
 
رحیم‌پورازغدی به مزاح گفت حاضرم که با دشمن به صورت مستقیم دوئل کنم.
 
این عضو فعال جبهه فرهنگی انقلاب با تأکید بر اینکه نهضت بزرگ اسلام در سطح جهان آغاز شده است، یادآور شد: اگر دشمن هزاران نفر را هم ترور کند این موج دیگر فروکش نخواهد کرد. چرا که دشمن در حال حاضر از زمان عقب افتاده است. اما آنها فکر می‌کنند می‌توانند با کشتن چند نفر یک تغییری ایجاد کنند.
 
وی در پایان گفت: حدود 20 روز پیش نیز چنین خبری را به بنده دادند از این رو مسلم است که صهیونیست‌ها ، آمریکا و انگلیسی‌ها در کردستان عراق اتاق فرمان ترور تشکیل داده‌اند.

کد خبر:129707 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران
کافی

فالله خیر الحافظین


رسول

دشمنان نظام هنري جزء ترور ندارند چون منطق ندارند اگر منطق داشتند كه در آنها روحيه استكباري پيدا نمي شد.امام فرمودند بكشيد ما را با كشته شدن ما اسلام زنده تر خواهد شد. بهر صورت جان من و همه خانواده ام فداي خدمت گزاران به اسلام از جمله آقاي ازغدي


برای سلامتی شون یه حمد قرائت کنید.


زرا منتظري

شخصيتي مثل اقاي رحيم پور بايد از طرف دولت محافظ داشته باشند


خدا حفظت كند انشاالله راستي


رزا منتظري

با عرض سلام خدمت اقاي رحيم پور ما الان هم به شما به عنوان شهيد زنده نگاه ميكنيم خدمات شما در جبهه ها از ياد نمي رود با محافظ داشتن و توكل به خدا خود و كشور اسلامي را بيمه كنيد


خیلی خوشحالم که میبینیم دشمنامون اینقد کم اوردن که قصد ترور شخصیتهای فرهنگیمونو هم دارم و اینکه شهادت افتخار بزرگیه درسته ولی خواهشا مسولان مراقب باشن از دست دادن افرادی بزرگ مثل رحیم پور ضربه ی بزرگی به پیشرفت فرهنگیه نظام ماست.باز نشه مثل شهریاری و علی محمدی افسوس از دست دادن مردان بزرگو بخوریم


امیدوارم امام زمان نگهدارتون باشن


حسین

صلوات


هوالمحبوب* کسی که هیچ متفکر! اصلاح طلبی توان مناظره با وی را ندارد و همیشه از این کار طفره رفته اند را خوب باید ترور کنند دیگه!


خدا میداند که ما حاضریم پیشمرگ شما بشویم آقای رحیم پور. دست و بازوی شما را میبوسیم. مرگ بر دشمنان شما، مرگ بر بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی

پاسخ

ماهم همینطور

ufhsugd

فالله خیرٌ حافظا و هو ارحم الراحمین ماهم همین طور


رحیم جون درسته عاشق شهادتی اما به خاطر خون شهدا هم که شده چند تا محافظ برای خودت بگیر وگرنه مدیونی خدا حفظت کند


مهدی

حقیقتا جای تاسف داره که دشمن سرمایه های فکری و معنوی ما را بهتر از ما می شناسه. مگه سر انجام غفلت در مورد مطهری ها - بهشتی ها و مفتح ها را ندیدیم.خداوند حافظ امثال استاد ازغدی باشه.


آقای رحیم پور سعی کنید زنده بمانید . حضور افرادی مثل شما برای روشنگری نسل جوان لازم است .


قبل از اینکه دیر شود باید به فکر حفظ منابع ارزشی و فرهنگی‌ کشورمان باشیم! این خود بهترین دلیل برای وجود جنگ پنهان فرهنگی است در حالی که نه قرارگاهی وجود دارد و نه تیپ و لشکری و تنها فرماندهان فرهنگی جان بر کف‌اند که بی‌ادعا آبرو، آسایش و جان خود را برای حفظ دین و فرهنگ این مرز و بوم در کف اخلاص گرفته‌اند و یکه و تنها در میدان نبردی بزرگ عاشقانه می‌رزمند!!! امروز جای غفلت نیست، دشمن در خانه‌های ماست!!!


فرید

پیشاپیش ....... . . . . . . .. . . .شهادتت مبارک !


محسن

ما تو منطقه مون یک روحانی جلیل القدری داریم که بسیار از ایشون تعریف میکنه و بسیاری از مواقع رو منبر براشون دعا میکنه خدا نگهدارشون باشه.


ﺻﺎﺩﻕ

ﺧﺪﺍ ﻣﻴﺪﺍﻧﺪ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻳﻦ ﻣﺮﺩ ﺣﺮﻑ ﻣﻴﺰﻧﺪ ﻣﻴﺨﻮﺍﻫﻢ ﺍﺯ ﺩﻧﻴﺎ و ﻫﺮ ﭼﻪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺍسﺖ ﮐﻨﺪﻩ ﺷﻮﻡ ﺧﺪﺍ ﻣﺤﮑﻢ ﻭﺍﺳﺘﻮﺍﺭ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ ﺍﻭ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﻴﮑﻨﻢ ﺑﺴﻴﺎﺭﯼ ا ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﺍﻳﻦ ﻣﺮﺯﻭ ﺑﻮﺩ ﺑﻬﻮﺍﺳﻄﻪ ﺍﻭ ﺩﻳﻨﺸﻮﻥ ﻣﺤﮑﻢ و ﺍﺳﺘﻮﺍﺭ ﮔﺸﺘﻪ


پیرو ولایت

آقای رحیم پور فردی است که در دل استکبار با سخنرانی های خود آنها را به چالش کشید و شیعه و اسلام را ثابت کرد و انشا الله که امام زمان نگهدار این مرد بزرگ باشد


گلناز

خوشا به حالتان کاش می شد من هم مثل شما سرباز امام عصرمی شدم کاش بخاطر امام هم که شده برا ی خودتون محافظ می گرفتید مانوجوانان برای سلامتی شما بسار دعا میکنیم


امانی

جناب آقای رحیم پور در حال حاضر نقش آیت اله مطهری را درعصر حاضر دارند