ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
پنجشنبه، 9 بهمن 1393 03:42
تبلیغات

شان‌علی استون: درود بر آیت الله خامنه‌ای

سایت باراک اوباما دات آی آر با شان استون پیش از اسلام آوردن وی و در جریان کنفرانس هالیوودیسم گفت‌وگویی انجام داد که یکی از سئوالات پرسیده شده چنین است:

 
* نظر شما درباره آیت الله خامنه‌ای چیست؟
 
من در مورد ایشان چیز زیادی نمی‌دانم و البته نمی‌خواهم در سیاست قاطی بشوم. در غرب صحبت‌های ایشان به دست ما نمی‌رسد ولی حرفی که چند روز پیش زدند حرف زیبایی بود که هیچ کسی از رهبران دنیا این حرف‌ را نمی‌زند. ایشان گفت که انسان‌ها چهره‌ای از خدا در روی زمین هستند و درود بر ایشان به خاطر این حرف.
 
آیت‌الله خامنه‌ای تنها رهبری است که اینطور حرف می‌زند. این صحبت‌ها صحبت‌هایی است که مردم در غرب، به شدت با آن سمپاتی نشان می‌دهند. اگر به زمان رنسانس برگردیم، می‌بینیم این حرف‌های خوب در غرب نیز زده می‌شد اما متاسفانه قطع شد. فرق بین انسان و حیوان چیست و اگر انسان به ارزش‌ها توجه نکند، فقط همدیگر را می‌کشند تا زنده بمانند. فاشیسم و کاپیتالیسم همواره در حال کشت و کشتار مردم دنیا هستند چون این بخش از انسانیت را حذف کرده‌اند.
 
نکته دیگری که باید اضافه کنم، این است که همیشه برای ما چهره آقایان خمینی و خامنه‌ای را با تصاویری عصبانی و عبوس نشان می‌دهند اما من در تهران تصاویری از این دو شخص دیدم که بسیار زیبا و در حال لبخند زدن بودند و با تصویرسازی که در کشور من از آن‌ها می‌شد کاملاً متفاوت بود.

کد خبر:117741 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران

اللهم احفظ قائدنا الخامنه ای ...


حسین

این اتفاقات ونظائر آن از مصادیق آیت الهی برای گمراهان است .وجای تاسف است که برخی در درون این مملکت زندگی می کنن ولی باز هم عناد می ورزند


امام رضا (ع) : اگر مردم زيبايي هاي كلام ما را بدانند حتما به پيروي از ما خواهند پرداخت . اينگونه اخبار توانايي ما در نجات جهان و بالا بودن مسوليتمان را آشكار مي كند


یه هم وطن

اینکه یه آمریکایی مسلمان شده چای شکر گذاری داره ولی مسئولین رسانه ها به این نکته توجه کنند که آقای علی استون میگه همیشه برای ما چهره آقایان خمینی و خامنه‌ای را با تصاویری عصبانی و عبوس نشان می‌دهند جای تامل وفکر برای اصحاب رسانه داره ونشون میده در این رابطه خوب کار نشده وباید چاره اندیشی بشه چون واقعا مسئولیت دارید وداریم .انشالله خدا بشما توفیق بده


عمار

چشم حضرات گمراه و غفلت زده روشن که یک تازه مسلمان اما انسانی بصیر حرف های گم شده در درون ما را هجی می کند !!! وااسفا !!! بیدار شویم خوشا به این درک و این عطیه الهی ..


به خاطر همین یه جمله عاشق رهبرمون شده ببینین اگه کمی بیشتر بشناسه چه نظری پیدا میکنه در مورد ماه ما


جعفر

جانم فداي رهبر


ما حقيقتا قدر دان نعمت ولايت نيستيم. شايد اگه ميتونيستيم يه كم شكر گذارتر باشيم ظهور امام زمان هم نزديك تر مي شد.


محمدی

جانم فدای رهبرم