ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
پنجشنبه، 9 بهمن 1393 15:49
تبلیغات

تمدید مهلت بخشودگی جرائم دو برابری

رئیس پلیس راهور کشور با اعلام اینکه مهلت پرداخت بخشودگی جرائم دوبرابری تا پایان هفته تمدید شد گفت: در سه روز گذشته با حجم بالای حضور رانندگان و تشکیل صف های طولانی مواجه بودیم به طوریکه مراجعه برای پرداخت قبوض جریمه 40 برابر شده بود.

به گزارش مهر سردار اسکندر مومنی پیش از ظهر شنبه در نشست خبری اظهار داشت: با تصویب مجلس شورای اسلامی جرائم دو برابر شده رانندگی تا پایان سال 89 برای مدت 6 ماه بخشیده شد و در صورتیکه رانندگان این جرمیه را پس از مدت 6 ماه پرداخت نکردند این جریمه بار دیگر اضافه می شود.
 
وی افزود: امروز آخرین مهلت بخشودگی جرائم دو برابری تا پایان سال 89 بود اما با توجه به روزهای عزاداری و تسهیلات در نظر گرفته شده و تعطیلات اخیر مهلت پرداخت جریمه های رانندگی تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 24 آذر تمدید شد.
 
رئیس پلیس راهور تاکید کرد: در سه روز گذشته با حجم بالای حضور رانندگان و تشکیل صف های طولانی مواجه بودیم به طوریکه مراجعه برای پرداخت قبوض جریمه 40 برابر شده بود. همچنین برای اینکه حقی از مردم ضایع نشود و با کندی سیستم های پلیس روبرو بودیم این مهلت تمدید شد.
 
سردار مومنی با بیان اینکه مراکز پلیس +10 از امروز تا روز پنجشنبه آماده ارائه خلافی هستند، تصریح کرد: با توجه به اینکه مهلت بخشودگی جرائم دیگر تمدید نمی شود از رانندگان می خواهیم که هر چه زودتر نسبت به پرداخت جریمه اقدام کنند. ضمن اینکه مراکز پلیس +10 تا ساعت 16 آماده صدور برگ خلافی هستند.
 
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه مرحله دوم قانون راهنمایی و رانندگی از ابتدای دی ماه آغاز می شود برای اینکه آغاز خوبی داشته باشیم از رانندگان می خواهیم در این مهلت نسبت به پرداخت دیون خود اقدام کنند.
 
وی با اعلام اینکه روزانه 900 هزار نفر در کشور جرائم رانندگی خود را پرداخت می کنند تاکید کرد: رانندگان می توانند با مراجعه به پلیس + 10 یا از طریق سامانه پیام کوتاه 30005151 میزان جریمه های خود را دریافت و از طریق دستگاه های خودپرداز یا پرداخت اینترنتی پرداخت کنند.

کد خبر:109897 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران
پیمان آذرپیرا

لطفا امکانی را دراینترنت فراهم کنید که شخص بتواند صورت تخلفات ومبلع را مشاهده وبدون مراجعه به دفاتر خدماتی واز ایتترنت همزمان پرداخت را انجام دهد.

پاسخ

گل گفتی . در سال 2011 این موضوع خیلی زشته که ساعته توی صف بمونیم


فاطمه علی نژاد

سلام ضمن تشکر از تمدید مهلت پرداخت وهمچنین بخشودگی آن امیدوارم همیشه مقرارات الزامام هر فرد گردد.


كيمي

لطفا آنهاي كه نسبت به جريمه اعتراض دارند چكار بابد بكنند. آيا ميشود همزمان در يك روز ودر يك زمان 2 جا بود و هر 2 بار هم جريمه شد


با سلام لطفاً به اطلاع رياست محترم پلس راهور بفرماييد بنده به عنوان يك شهروند مشهدي هر چه تلاش كردم نتوانستم از طريق سامانه پيام كوتاه مذكور و يا سايت پليس +10 به نتيجه اي برسم و با صرف 4 ساعت زمان در صف تازه فهميدم 13 هزار تومان جريمه دارم به نظر شما 4 ساعت اتلاف وقت يك كارشناس ارشد چقدر ميرزد ؟